Identyfikacja

Wizualna

Identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym aspektem marketingu przedsiębiorstwa

Identyfikacja wizualna jest bardzo ważnym aspektem marketingu przedsiębiorstwa. Dzięki niej można utrwalić firmę w świadomości klientów, partnerów biznesowych oraz pracowników. Logo jest dziś niezbędne – w gąszczu przedsiębiorstw należy mieć bowiem znak charakterystyczny. Strona internetowa to również konieczność jeśli chcemy zwiększyć zasięg swojej działalności oraz szybko i tanio pozyskać nowych klientów. Wizytówki mogą się okazać przydatne przy wszelkich spotkaniach biznesowych i w sytuacjach, w których możemy nawiązać współpracę.

To wszystko połączone jednym kluczem będzie świetnie wyglądać i naprawdę dobrze działać. My z przyjemnością pomożemy! Pamiętaj, że im wcześniej zadecydujesz o ujednoliceniu wizerunku firmy tym mniejsze koszty czasowe oraz finansowe poniesiesz.

W Identyfikacji wizualnej ważne jest przeprowadzenie dokładnych konsultacji jak i określenia planu działania wraz z klientem. Wspólnie zdecydujemy jakie elementy powinny być objęte CI oraz jak powinien wyglądać stworzony przez nas projekt.

Masz pytanie?

Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania.

+48 513 484 035
biuro@braga.com.pl