NO1 w wyszukiwarkach

POZYCJONOWANIE SEO / SEM

Kto pierwszy, ten lepszy! Wykorzystaj wysokie pozycje w wyszukiwarce Google
aby z łatwością dotrzeć do swoich klientów. Pozycjonując Przyczynimy się do natężenia ruchu na Twojej witrynie, a Ty szybko zauważysz wzrost zysków!

pozycjonowanie

Liczba Internautów w Polsce rośnie z roku na rok. Z samej wyszukiwarki Google miesięcznie korzysta około 20 mln Internautów, co stanowi 93% łącznej ich liczby.

Jest to najlepszy dowód na to, że prowadząc biznes w Internecie, warto zadbać, aby nasi użytkownicy odnaleźli naszą stronę internetową w wynikach wyszukiwania. Odpowiednie działania doprowadzą Cię na wysokie miejsce w wyszukiwarkach tym samym podnosząć zyski.

Osiągamy wysokie i stabilne pozycje dzięki zastosowaniu zaleceń wyszukiwarek i autorskich technologii. Jednocześnie po przez działania SEO podnosimy cele wizerunkowe i sprzedażowe firm.

Dajemy 100% bezpieczeństwa gwarantując tym samym, że pozycjonowane strony będą znajdowały się w TOP10.

Jeżeli więc posiadasz swój serwis internetowy, prowadzisz sklep online lub dopiero zamierzasz pojawić się w sieci, to pozycjonowanie stron internetowych jest właśnie dla Ciebie.

Dajemy także skuteczność w pozycjonowaniu lokalnym, które charakteryzuje się działaniami prowadzącymi do uzyskania wysokich pozycji przede wszystkim dla użytkowników z naszego miasta lub regionu. Globalne to natomiast działania prowadzące do wyświetlenia promowanej witryny w całym kraju, niezależnie od regionu z którego wyszukuje użytkownik.


Chcesz otrzymać bezpłatną analizę?

Przejdź do formularza, wypełnij pola i otrzymaj od nasz pełną analizę witryny internetowej.

Przejdź do formularza
 • Planowanie
  projektu

  1
 • Optymalizacja
  witryny

  2
 • Badanie
  zachowania

  3
 • Wysokie
  miejsce

  4

7 Powodów dlaczego my?
Zobacz co możemy zagwarantować.

 • Szybki czas
 • Dobór fraz
 • Bezpieczeństwo
 • Optymalizacja
 • Działania
 • Monitoring
 • Opiekun

24h tyle potrzebujemy żeby przeprowadzić pełną analizę.

Przeprowadzamy kompleksową analizę Państwa witryny internetowej łącznie ze sprawdzeniem firm konkurencyjnych. Wszystkie te działania mają na celu dostosowanie idealnej oferty która zapewni miejsce w TOP 10.

Codziennie miliony polskich, a także zagranicznych użytkowników wykorzystują TOP10 wyników wyszukiwania, aby znaleźć konkretne informacje, produkty lub usługi, których potrzebują.

Dobór słów kluczowych jest ważnym elementem budowania swojej kampanii działań pozycjonowania i optymalizacji strony internetowej. Wybór słów najlepiej pasujących do naszej strony, dziedziny, którą się zajmujemy może, mimo wszystko, okazać się trudnym zadaniem.

W wyborze słów kluczowych warto wykorzystać aktualną wiedzę na temat poszukiwanych słów kluczowych, dzięki czemu będziemy w stanie wybrać te najbardziej atrakcyjne.

100% dopasowane frazy kluczowe pod skuteczne pozycjonowanie.

Gwarantujemy bezpieczne techniki pozycjonowania

Nasze działania opieramy wyłącznie na aktualnych trendach, które wyznacza google dając tym samym pewność, że strona internetowa będzie skutecznie i naturalnie pozycjonowana.

Niestety jest jeszcze sporo firm na polskim rynku, które stosują nielegalne techniki mogące doprowadzić do wykluczenia strony internetowej z google.

Treść powinna być unikalna i wartościowa dla użytkowników Internetu. Po tym jak Google w 2006 roku wprowadziło nowy algorytm (zbiór zasad, którymi kieruje się przy ustalaniu kolejności wyników wyszukiwania) te cechy tekstu stały się szczególnie istotne. Wielokrotne powielanie tych samych treści w różnych miejscach sieci nie przynosi już żadnych rezultatów, podobnie jak stosowanie synonimizerów.

Teksty powstające w ten sposób traktowane są jako spam, z którego wykrywaniem roboty sieciowe radzą sobie coraz lepiej. Treści muszą rzecz jasna zostać napisane w sposób poprawny stylistycznie, gramatycznie oraz ortograficznie i zawierać słowa kluczowe.

Wartościowe treści SEO = wysoka pozycja w wyszukiwarce

Dajemy znacznie więcej niż tego oczekujesz.

Na pozycjonowanie składa się wiele czynników dlatego szczególną uwage zwracamy na wszystkie z nich dając tym samym pewność, że witryna znajdzie się w TOP 10.

Zapewniamy oprócz optymalizacji i działań pozycjonerskich możliwość modernizacji całego serwisu przez naszych programistów.

Dajemy dostęp do autorskiego panelu w którym istnieje możliwość monitorowania na jakiej pozycji znajduje się odpowiednia fraza. Za jego pomocą można także generować raporty pdf, a także monitorować płatności.

Dajemy Państwu możliwość w pełni podglądu na efekty naszej pracy.

Weryfikacja dziełań SEO w każdym momencie.

Panel logowania

Indywidualny opiekun strony www

Podejmując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo indywidualnego opiekuna strony internetowej, który będzie do Państwa dyspozycji także w kwestiach modernizacji czy też wdrażania nowych zadań na stronie lub też sklepie internetowym

Kampanie AdWords.

Pokaż swoją firmę w sieci!
Im łatwiej jest Cię odszukać tym więcej klientów dotrze na Twoją stronę.

 • Optymalizacja i audyt
 • Tworzenie strategii reklam
 • Wdrożenie jej w życie
 • Raporty i analiza


 • Korzyści płynące z kampani AdWords.


  Elastyczność finansowa. Na kampanię linków sponsorowanych możesz przeznaczyć dokładnie tyle pieniędzy, ile chcesz. To sprawia, że jest to rozwiązanie zarówno dla małych, jak i większych firm. Możesz stworzyć kampanię za kilkaset, jak i za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

  Szybkość efektów. Nie trzeba czekać – w każdej chwili można rozpocząć kampanię w wyszukiwarkach. To sprawia, że online marketing jest idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą pozyskać nowych klientów natychmiast, dla firm działających sezonowo lub z jakichkolwiek innych względów nie mogą czekać, aż strona pojawi się wysoko w rankingach wyszukiwarek (co w przypadku popularnych słów kluczowych trwa nawet miesiącami).

  Pełna kontrola nad kampanią. W każdej chwili można zmieniać linki, treść reklamy oraz słowa kluczowe, pod którymi reklama ma się wyświetlać. Masz również wgląd w szczegółowe statystyki, które pokazują, która wersja reklamy jest najskuteczniejsza i spod których słów kluczowych przychodzi najwięcej odwiedzających.
Oferta Kontakt

pozycjonowanie adwords
pozycjonowanie adwords