Szukasz firmy w której możesz podnosić kwalifikacje?

Dołącz do naszego zespołu

  • Przedstawiciel Handlowy MOBILNY
  • Programista C#, MySQL

Kluczowe zadania:
Aktywna sprzedaż produktów znajdujących się w ofercie firmy odbiorcom a także rozwijanie kontaktów handlowych z obecnymi klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych.

Idealny kandydat powinien:
  • posiadać wykształcenie min. średnie
  • być nastawiony na realizację celów
  • posiadać silną motywację do osiągnięcia sukcesu
  • znać techniki sprzedaży
  • być otwarty na nowe wyzwania
  • posiadać znajomośc języka angielskiego
  • posiadać umiejętność nawiązywania kontaktów
  • posiadać minimum średnie wykształcenie
  • posiadać prawo jazdy kat. B

  • Aplikuj: praca@braga.com.pl

  • Projektowanie oraz implementacja nowych elementów oprogramowania
    w technologiach .NET (C#, ASP.NET, MS SQL),
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów,
  • Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami,
  • Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji.

  • Idealny kandydat powinien:
    • posiadać min. roczne doświadczenie w rynku IT
    • dbać o estetykę wykonywanej pracy

    Znalazłeś/łaś coś dla siebie?

    Zapraszamy do aplikowania swoich CV.

    Przejdź do formularza